شکلات جعبه ای مرسی به عنوان مهریه عروس دردسرساز شد

دنیای شکلات جعبه ای مرسی هیجان انگیز است … اما گاهی اوقات پیچیده است. حتی اگر وقتی تبلت خود را مزه می کنید مدام به آن فکر نمی کنید، گاهی اوقات سوالات خاصی را از خود می پرسید!
– در مورد غلاف کاکائو، میوه درخت کاکائو چطور؟
– آیا انواع مختلف لوبیا یا درخت کاکائو وجود دارد؟
– تفاوت های شکلات تلخ و شیری چیست؟
– پشت شکلات سفید چیست؟ آیا واقعا شکلاتی است؟
– در مورد گاناش، البته شما مرتباً آن را با طعم فلفل اسپلت یا گیلاس میل می کنید، اما آیا دقیقاً می دانید پشت این آب نبات شکلاتی چه چیزی پنهان شده است؟
آماده برای یک دوره تصادف کوچک؟

و سپس، من قول می دهم، شما سزاوار این خواهید بود که در نوار شکلات خود گاز بگیرید!

غلاف کاکائو، میوه درخت کاکائو:
وزن غلاف از 10 تا 15 سانتی متر بین 300 تا 600 گرم متغیر است.

درخت کاکائو برای تولید 150 غلاف در سال نزدیک به 6000 گل در سال تولید می کند که تقریباً نشان دهنده 6 کیلوگرم کاکائو تجاری است (کاکائو تجاری = دانه پس از تخمیر و خشک شدن) اولین غلاف ها تنها 4 تا 7 سال پس از کاشت برای یک محصول ظاهر می شوند. از 20 تا 30 سال برای اطلاع، میانگین مصرف سالانه فرانسوی ها 7 کیلوگرم است. کلمه Cabosse از کلمه اسپانیایی “cabeza” به معنای “سر” گرفته شده است. فاتحانی که شکل جمجمه آزتک ها را به آنها یادآوری می کرد به میوه درخت کاکائو داده شد.

دانه های کاکائو:
بدون کاکائو شکلاتی وجود ندارد! کاکائو بدون کاکائو وجود ندارد!

میوه درخت کاکائو، غلاف، حاوی دانه های با ارزش کاکائو است که امکان تولید شکلات را فراهم می کند. سه نوع رایج لوبیا عبارتند از:
– رایج ترین Forastero در جهان، از آمازون می آید، لوبیاها و غلاف های بنفش را اغلب در هنگام رسیدن سبز و زرد نشان می دهد.
– Criollo، کوچکترین تولید، که منشا آن آمریکای مرکزی و مکزیک است، شکلات های خوب تولید می کند.
– و در نهایت Trinitario، ترکیبی از دو مورد اول که باعث ایجاد شکلات های خوب و غنی از چربی می شود.

 

شکلات تلخ:
شکلات تیره ای که توسط شکلات ساز صنعتگر استفاده می شود، شکلاتی با حداقل ۷۰ درصد کاکائو کره کاکائو خالص است. این درصد میزان توده کاکائو و میزان کره کاکائو را نشان می دهد. 30 درصد باقی مانده عمدتاً مربوط به قندی است که بدون آن شکلات ریاضت بیشتری نشان می دهد.

برای کشف:
> قرص شکلات تلخ
> تبلت مشکی 70%

شیر کاکائو :
به توده کاکائو / کره کاکائو و شکر، توصیه می شود پودر شیر را اضافه کنید تا یک شکلات شیری خوشمزه به دست آورید. البته شیرین‌تر از شکلات تلخ است اما لذت زیادی را برای خوش‌خوراک‌ها به ارمغان می‌آورد!

برای کشف:
> قرص شیر 34 درصد

و شکلات سفید؟ شکلاتی یا نه شکلاتی؟
مطمئنا شامل یک گرم رب کاکائو نمی شود! اما هنوز هم در بین کودکان بسیار محبوب است…. و بزرگسالانی که با ذوب شدن آن در دهانشان به دوران کودکی باز می گردند!!!!! رنگ سفید آن به دلیل محتوای بالای کره کاکائو و محصولات شیر ​​آن است. توسط حرفه ای ها به عنوان ثابت کننده رنگ استفاده می شود.

 

راز گاناش؟
این همه دانش شکلات ساز است که بیان می شود! ما آن را برای پر کردن فوق العاده ذوب و لایه نازک شکلاتش دوست داریم… تهیه شده با خامه، کره و شکلات تیره یا شیری، این محصول تخصص آنتون شکلاتیر است… مخصوصا فلفل چیلی. جوانه های چشایی!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.