فروش عمده انواع چرم شترمرغ در تهران

چرم یک نوع ماده طبیعی می باشد که از پوست حیوانات مختلفی مانند بز، گاو، گاومیش، شترمرغ، کروکودیل و … به دست می آید. این حیوانات پس از اینکه پوستشان گرفته شد این پوست طی مراحل و فرایند های مختلفی فساد پذیری خود را از دست داده و به یک ماده انعطاف پذیر و مستحکم و با دوام تبدیل می شود که اصطلاحا به این ماده چرم گفته می شود و به فرایندی که طی آن فساد پذیری پوست از بین می رود به این فراید نیز فرایند دباغی گفته می شود که توسط تولید کنندگان چرم بر روی آن انجام می گیرد و از مهم ترین مراحل در تولید چرم می باشد که باید با دقت و توجه کافی و لازم صورت گیرد. تهران از جمله بزرگ ترین تولید کننده و عرضه کننده چرم می باشد که این محصول را به بهترین شکل تولید نموده و به سراسر جهان عرضه می نماید. فروش چرم شترمرغ در تهران به صورت عمده و خرده امکان پذیر می باشد و شما می توانید بهترین چرم را از مراکز عرضه در تهران خریداری نموده و مورد استفاده قرار دهید.

فروش عمده انواع چرم شترمرغ در تهران

مشخصات منحصر بفرد چرم خام شترمرغ

مشخصات منحصر بفرد چرم خام شترمرغچرم خام شترمرغ از پر فروش ترین چرم ها در جهان می باشد که دارای زیبایی فوق العاده ای می باشد و این زیبایی موجب شده تا در سراسر جهان این محصول توجه بسیاری از افراد را به خود جلب نموده و توسط آنها به صورت عمده و خرده خریداری شود. مشخصات چرم شترمرغ آن را از سایر چرم های موجود در بازار متمایز می سازد و موجب می شود تا خریداران هنگام خرید این محصول با مشکل مواجه نشده و محصول خود را به بهترین شکل خریداری نمایند. این مشخصات فقط منحصر به پوست و چرم شترمرغ می باشد و سایر چرم ها و پوست حیوانات این مشخصات را ندارند.

چرم شترمرغ یکی از انواع نیمه سنگین چرم ها در جهان می باشد که بسیار کمیاب می باشد و دارای زیبایی فوق العاده ای است که این زیبایی موجب شده تا از آن در تولید انواع وسایل و تجهیزات تزئینی استفاده شود. همچنین با توجه به اینکه این چرم بسیار کمیاب است دارای قیمت بسیار بالایی می باشد که فقط افراد خاصی می توانند آن را خریداری و استفاده نمایند. قیمت چرم شترمرغ با توجه به قسمتی از بدن شترمرغ که چرم از آن تهیه می شود متفاوت می باشد و چرم هر کدام از قیمت های بدن شترمرغ دارای قیمت های منحصر به فرد خود می باشند.

همچنین چرم شترمرغ دارای دو نوع چرم اصل و چرم مصنوعی می باشد که این دو نوع دارای تفاوت های عمده ای با یکدیگر می باشند که فقط از نظر ظاهری به یکدیگر شباهت دارند ولی ویژگی های آنها کاملا با یکدیگر متفاوت است ولی امروزه سودجویانی وجود دارند که چرم مصنوعی را به جای چرم طبیعی به مشتریان می فروشند و قیمت چرم طبیعی را از آنها دریافت می کنند تا از این طریق سود بالایی را حاصل خود نمایند در نتیجه خریداران باید اول از همه با روش های تشخیص چرم اصل از مصنوعی آشنا باشند تا سرشان کلاه نرفته و از خرید خود نیز پشیمان نشوند.

کاربردهای چرم طبیعی شترمرغ

چرم طبیعی شترمرغ دارای کاربرد های بی نظیری می باشد که این کاربرد ها موجب شده تا در سراسر جهان این محصول توجه بسیاری از مشتریان را به خود جلب نماید و توسط آنها به صورت عمده و خرده خریداری شده و مورد استفاده قرار گیرد. چرم شترمرغ در صنعت چرم سازی از پیشرفته ترین انواع چرم به شمار می رود که به همین دلیل نیز کاربرد های زیادی نیز دارد. از جمله کاربرد های بی نظیر این محصول می توان به دوخت لباس، کیف و کفش و … اشاره نمود.

چرم شترمرغ از لطافت بسیار بالایی نسبت به چرم های حیوانات دیگری مانند گاو و گوسفند برخوردار می باشد و از این رو از این چرم برای تولید وسایل و تجهیزات لوکس اکثرا استفاده می شود. برجستگی هایی که در چرم شترمرغ موجود است موجب زیبایی فوق العاده بالای آن شده است که این زیبایی خاص در چرم هیچ کدام از حیوانات مختلف یافت نمی شود. از کاربرد های عمده این چرم ها می توان به تولید قاب گوشی، کیف تبلت، کت و … اشاره نمود که هل کدام از کاربرد های آن در جای خود دارای اهمیت بالایی می باشد.

در کشور های اروپایی از چرم گاوی این حیوان برای تولید روکش صندلی ماشین و انواع لوازم جانبی اتومبیل و … استفاده می شود که در دهه های اخیر شاهد تولید انواع مبلمان نیز با چرم شترمرغ هستیم و روز به روز این چرم در صنعت چرم پیشرفته تر شده و از آن در موارد مختلفی استفاده می شود. کیف چرم شترمرغ یکی از محصولاتی است که از چرم شترمرغ ساخته می شود و بسیار پر فروش می باشد و می توان گفت اکثر کیف های اداری و … از چرم این دام ساخته شده اند که دارای کیفیت فوق العاده در کنار زیبایی فوق العاده ای می باشند.

موارد استفاده از چرم شترمرغ

موارد استفاده از چرم شترمرغاگر به چرم حیوانات مختلفی مانند گاو و گوسفند و بز و … نگاه کرده باشید شاهد این موضوع خواهید بود که در آنها سفتی خواصی دیده می شود که این سفتی در چرم شترمرغ وجود ندارد و به همین دلیل چرم این حیوان نیز دارای موارد استفاده بیشتری نسبت به چرم های حیوانات دیگر می باشد و محصولی که از چرم شترمرغ ساخته می شود بسیار لطیف و دلپذیر خواهد بود. همان گونه که گفته شد چرم دارای دو نوع طبیعی و مصنوعی می باشد که وجود شیار های خاص چرم شترمرغ روی آن موجب تمایز آن از چرم طبیعی خام می شود و با توجه به این شیار ها می توان به آسانی چرم شترمرغ طبیعی را از چرم شترمرغ مصنوعی تشخیص داد.

از این رو چرم شترمرغ دارای موارد استفاده گوناگونی بوده و در رده چرم های گران قیمت مانند چرم مار و کروکودیل قرار دارد و از انواع چرم های لوکس به حساب می آید. با توجه به این که به آسانی می توان چرم شترمرغ اصل را از مصنوعی تشخیص داد، امکان این که سودجویان چرم مصنوعی شترمرغ را با نام چرم طبیعی به مشتریان ارایه دهند خیلی کمتر خواهد بود.

موارد استفاده از چرم شترمرغ برای برخی افراد بسیار محدود می باشد که دلیل آن هم گران قیمت بودن این چرم می باشد و به همین دلیل فقط افراد محدودی می توانند چرم شترمرغ را خریداری و مورد استفاده خود قرار دهند. با توجه به موارد استفاده چرم شترمرغ می توان آن را از پر فروش ترین چرم ها در کل جهان به شمار برد که محصول تولیدی ایران نیز به خارج از کشور صادر شده و مورد توجه فروشندگان آنها قرار گرفته است و صادر کنندگان ایرانی سعی می کنند محصول صادراتی دارای بهترین کیفیت و مرغوبیت باشد.

نمایندگی فروش چرم های طبیعی آریانفیس

چرم طبیعی آریانفیس از جمله بهترین و پر فروش ترین چرم های طبیعی در جهان می باشد که دارای نمایندگی خاص خود در سراسر کشور می باشد که این نمایندگی انواع چرم ها را با مناسب ترین قیمت و با کیفیت فوق العاده ای به شما مشتریان عزیز عرضه می نماید. چرم طبیعی برخی از حیوانات با توجه به این که قابل تشخیص از چرم مصنوعی نمی باشند، بهترین روش برای خرید آنها به صورت مستقیم از نمایندگی می باشد که این نمایندگی برای مشتریان عزیز خدماتی را در نظر می گیرد تا آنها با اعتماد بیشتری خرید خود رد انجام داده و از خرید خود نیز نهایت رضایت را داشته باشند. از جمله خدماتی که از سوی نمایندگی برای مشتری در نظر گرفته می شود می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • خدمات برگشت از خرید
  • ضمانت چندین ساله چرم
  • تضمین کیفیت محصول

و بسیاری دیگر از خدمات که برای راحتی هر چه بیشتر مشتریان عزیز می باشد و آنها را به خرید بیشتر و بهتر و عمده از نمایندگی تشویق می نماید. خرید چرم شترمرغ از نمایندگی آن به صورت آنلاین نیز امکان پذیر می باشد و خریدارانی که فرصت و زمان لازم برای رفتن به فروشگاه و مراکز خرید مختلف را ندارند می توانند به این صورت خرید خود را به صورت عمده انجام داده و از خرید خود نیز رضایت کامل داشته باشند.

آریانفیس از جمله معروف ترین برند چرم طبیعی خام گاوی در جهان می باشد که محصولات تولیدی آن به سایر کشور ها نیز عرضه می گردد و دارای انواع مختلف چرم می باشد که خریداران می توانند با مقایسه تک تک آنها خرید خود را به بهترین شکل و با انتخاب بهترین محصول انجام دهند. تنها هدف نمایندگی چرم رضایت مشتریان و کسب سود حداکثری بوده و همواره در این راه تلاش می نمایند.

چرم های طبیعی و خام ارزان قیمت

چرم های طبیعی و خام ارزان قیمتچرم های خام و طبیعی در بازار دارای انواع مختلفی می باشند و هر کدام از انواع آن از پوست حیوانات مختلف حاصل می شود و با توجه به انواع آنها قیمتشان نیز متفاوت می باشد. قیمت این محصولات با توجه به کیفیتی که دارند تعیین می شود. تولید کنندگان چرم آنها را در درجات گوناگونی طبقه بندی می کنند که هر درجه از پوست حیوان از قسمت های مختلف بدن آنها حاصل می شود. این درجات به ۴ درجه دسته بندی شده اند که از قسمت بالای دام شروع شده و تا ساق پای آنها ادامه دارد که قسمت بالا درجه یک ترین چرم را تولید می نماید و بعد از آن درجه دو می باشد که کمی پایین تر از درجه یک و به همین ترتیب که درجه چهار می رسد به قسمت ساق پاها که نوع بی کیفیت چرم از آن تولید می شود و قیمت پایین تری نسبت به جاهای دیگر دارد.

از این رو می توان گفت قیمت چدم درجه یک بیشتر از همه چرم ها بوده و قیمت چرم درجه چهار کم تر از همه آنها می باشد که شما می توانید هر کدام را با بالاترین کیفیت و با قیمت مناسبی به صورت مستقیم و عمده انجام دهید. کارخانه چرم طبیعی انواع مختلف درجات چرم را به صورت عمده و مستقیم و با قیمت ارزان به سراسر جهان عرضه می نماید که خریداران محترم می توانند از کارخانه به صورت مستقیم خرید خود را انجام داده و کیفیت بالا را در کنار قیمت مقرون به صرفه تجربه نمایند و با این کار رضایت صد در صدی از خرید خود داشته باشند. این خریداران به صورت آنلاین نیز می توانند خرید مقرون به صرفه ای داشته باشند و به آسانی نیز محصول خود را خریداری نموده و مورد استفاده قرار دهند.

ویژگی های چرم های خام اصل

چرم خام اصل که در بازار به فروش می رسد دارای بهترین کیفیت و مرغوبیت می باشد که این کیفیت و ویژگی ها در چرم مصنوعی وجود ندارد و با توجه به این ویژگی ها می توان چرم اصل را از چرم مصنوعی تشخیص داد. برای تشخیص چرم اصل از مصنوعی با چند ترفند ساده می توان این کار را انجام داد. همان گونه که می دانید کیف و کفش و … چرمی از دیر باز در بین ما ایرانی ها وجود داشته است و امروزه نیز مدل های جدیدی از این تجهیزات وارد بازار می شوند که هر کدام دارای طرفداران خاص خود هستند. اما تشخیص این چرم ها از نوع مصنوعی یکی از مشکلاتی است که ممکن است بسیاری از افراد با این مشکل مواجه شوند.

در این صورت خریدار نمی داند که پولی که برای لباس و یا کیف و کفش و … چرمی پرداخت می کند برای اصل آن است و یا برای نوع مصنوعی. زیرا بسیاری از فروشندگان سودجو وجود دارند که چرم مصنوعی را نیز به قیمت چرم طبیعی به مشتریان عرضه می نمایند. از جمله ویژگی چرم طبیعی نرم و انعطاف پذیری بالای آن می باشد در حالی که چرم مصنوعی چنین ویژگی را ندارد و بسیار خشک و پلاستیکی می باشد. روش دوم برای این که چرم طبیعی را بشناسید این است که شناسنامه آن را از فروشنده دریافت کنید زیرا چرم های طبیعی دارای شناسنامه می باشند و با دیافت آن مطمن می شوید که محصول طبیعی را خریداری نموده اید.

در این مجموعه ما انواع چرم طبیعی و اصل حیوانات مختلف را به شما مشتریان عزیز عرضه می کنیم که شما می توانید به صورت آنلاین خرید خود را به صورت عمده و جزیی از ما انجام دهید. مشاوران فروش ما در هر زمینه شما را راهنمایی می کنند تا با اعتماد بالایی خرید کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.