معرفی انواع چرم و موارد استفاده از آن

چرم متمایز و جاودانه به هر اتاقی شخصیت می بخشد. ماده کمیاب که با افزایش سن بهبود می یابد، زیبایی منحصر به فرد و طبیعی آن در طول زمان تکامل می یابد. ما مفتخریم که مجموعه‌ای از بهترین چرم‌ها را که از دباغ‌خانه‌های خانوادگی تهیه شده‌اند، ارائه می‌کنیم.

دانه کامل چرم
“دانه کامل” به پوستی اطلاق می شود که سنباده یا خراشیده نشده باشد. پوست نشانه های طبیعی حیوان را حفظ می کند و ظاهری ارگانیک به قطعه تمام شده می دهد. از آنجایی که هیچ لایه بیرونی برداشته نشده است، چرم تمام دانه قوی ترین و بادوام ترین انتخاب است.

چرم تاپ دانه
چرم با دانه بالا که به عنوان چرم اصلاح شده نیز شناخته می شود، برای ایجاد سطحی یکنواخت و جذب بهتر رنگ ها، صاف و سنباده شده است. چرم با دانه بالا برای کسانی که ظاهر صیقلی تر را ترجیح می دهند ایده آل است که در پارچه مبلی طرح چرم استفاده می شود.

 

چرم بزی

تغییرات طبیعی
مبلمان چرمی واقعا در نوع خود بی نظیر است. هیچ پوستی شبیه به هم نیست، بنابراین انتظار “نقایص” قابل مشاهده مانند چین و چروک و الگوهای دانه را داشته باشید. اینها نشانه های چرم باکیفیت و اصل هستند.

 

رنگ
تمام چرم های ما آنیلین هستند، به این معنی که با استفاده از رنگدانه های درجه یک رنگ می شوند که به طور کامل در پوست نفوذ می کنند. بافت طبیعی چرم بر نحوه جذب رنگ تأثیر می گذارد و رنگ ها ممکن است حتی در همان پوست متفاوت باشد. این یک اثر مورد انتظار (و مطلوب) است.

پتینه
چرم های ما برای بهبود با افزایش سن طراحی شده اند. مانند ژاکت چرمی مورد علاقه شما، آنها در طول سال ها نرم می شوند و پتینه زیبایی ایجاد می کنند و از آن کمربند زنانه چرم تولید می کنند.

آرامش بخش
چرم به عنوان یک ماده طبیعی، با استفاده، کش می‌شود و آرامش می‌یابد. چین و چروک و جمع شدن طبیعی است و نشانه ای از نقص یا نقص ساختمانی نیست.

خراش
مبلمان چرمی جزو بادوام ترین ها هستند. با این حال، ماهیت ارگانیک سطح می تواند منجر به خراش شود. اکثر خراش ها به راحتی با نرم کننده چرم درمان می شوند و با افزایش سن پوست ناپدید می شوند.

درز زدن
مبلمان چرمی نسبت به روکش پارچه ای درز بیشتری دارند. پوست ها پهنای محدودی دارند و ما از استفاده موثر از این منبع طبیعی آگاه هستیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.